Trasa autobusu N3 - Bus N3: Dworzec Główny => Wrzeszcz PKP - ZTM Gdańsk
Przystanki autobusowe
- 1 - Dworzec Główny 18
- 2 - Hucisko 04
- 3 - Tarasy (Bema)
- 4 - Zakopiańska
- 5 - Siedlce 06
- 6 - Emaus
- 7 - Zielony Stok
- 8 - Pagórkowa
- 9 - Myśliwska
- 10 - Lipowa
- 11 - Zabornia
- 12 - Damroki
- 13 - Pólnicy
- 14 - Źródlana
- 15 - Źródlana 02
- 16 - Jasień - Działki
- 17 - Życzliwa
- 18 - Węzeł Karczemki
- 19 - Karczemki
- 20 - Gostyńska Szpital 02
- 21 - Otomińska
- 22 - Kiełpino - Szkoła
- 23 - Łapińska
- 24 - Kiełpino Górne 01
- 25 - Łapińska
- 26 - Kiełpino - Szkoła
- 27 - Otomińska
- 28 - Gostyńska Szpital 01
- 29 - Karczemki
- 30 - Inżynierska
- 31 - Fabryczna
- 32 - Kokoszki 01
- 33 - Agrarna 02
- 34 - Astronautów 02
- 35 - Szybowcowa 02
- 36 - Terminal - Cargo 02
- 37 - Port Lotniczy 02
- 38 - Terminal - Cargo 01
- 39 - Firoga 01
- 40 - Szybowcowa 01
- 41 - Astronautów 01
- 42 - Agrarna 01
- 43 - Harfowa 01
- 44 - Słowackiego - Działki 01
- 45 - Potokowa 01
- 46 - Trawki 01
- 47 - Cmentarz Srebrzysko 01
- 48 - Zabytkowa 01
- 49 - Galeria Bałtycka 05
- 50 - Wrzeszcz PKP 06